Blogosfera Canpol Babies – kolejna edycja

Firma Canpol jest liderem polskiego rynku akcesoriów dla niemowląt.Od dwudziestu pięciu lat zaspokaja potrzeby najmłodszych i ich rodziców w ponad 50 krajach, dostarczając pełną gamę produktów w zakresie karmienia, opieki, pielęgnacji, zabawy i bezpieczeństwa.

stefa

Na czym polega akcja?

W każdym miesiącu spośród wszystkich zgłoszeń Jury wybiera blogerki, które otrzymują  bezzwrotnie produkty do 30-dniowego testowania i napisania opinii na swoich blogach. Następnie zamieszczają link do opinii w specjalnie stworzonym miejscu w serwisie. Dzięki temu inne mamy mogą poznać ich blog oraz opinię o naszych produktach.

Tym razem chciałabym zorganizować z firmą Canpol Babies konkurs. Nagrodą byłby zestaw  ze sterylizatorem. Mam nadzieję, że się uda. Trzymajcie kciuki.

Każda blogerka ma szansę na przetestowanie produktów Canpol Babies. Wystarczy się zarejestrować w serwisie i zgłosić swój blog.

Informacje o Justyna

Jesteśmy rodzinką która lubi testować produkty i dzielić się swoimi wrażeniami z innymi. Nasza rodzinka to tata Darek, mama Justyna i roczna Zosia.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Dzieci. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>